خانه محصولاتماسک صورت یکبار مصرف

لکه های تسکین درد طبیعی برای درمان مشترک پروستات مزمن پروستاتیت CE ISO

لکه های تسکین درد طبیعی برای درمان مشترک پروستات مزمن پروستاتیت CE ISO

  • لکه های تسکین درد طبیعی برای درمان مشترک پروستات مزمن پروستاتیت CE ISO
لکه های تسکین درد طبیعی برای درمان مشترک پروستات مزمن پروستاتیت CE ISO
جزئیات محصول:
محل منبع: چونگ کینگ ، چین
نام تجاری: OEM
گواهی: CE, ISO
شماره مدل: HL-90A
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / کیف ، 4 کیسه / جعبه ، 50 جعبه / کارتن
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram، Paypal
قابلیت ارائه: 200000 قطعه در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: درمان پروستات مزمن کد محصول: HL-90A
مواد: โดยธรรมชาติ گواهی: CE, ISO
برجسته:

لکه های گرما برای درد

,

وصله گرما دارویی

Patch For Prostate Relief Pain Patch درمان مزمن پروستات

  • وصله تسکین درد پروستاتیت مزمن

پروستاتیت مزمن (پروستاتیت مزمن) به التهاب مزمن بافت پروستات ناشی از علل مختلف ، شایع ترین بیماری بخش جراحی ادرارآور است. شامل پروستاتیت مزمن باکتریایی و پروستاتیت غیر باکتریایی دو بخش است. با عفونت رتروگراد ، پاتوژن عمدتا استافيلوكوك ، سابقه عفونت هاي مكرر مجاري ادراري شايع يا ادامه حضور باكتري هاي بيماريزا در مايع ماساژ پروستات است. این مجتمع ، باعث تحریک دستگاه ادراری و درد مزمن لگن به عنوان اصلی ترین تظاهرات بالینی ، و اغلب علائم ذهنی این بیماری ، تظاهرات بالینی متنوع است. این دوره کند است ، هیچ تأخیری ندارد.


  • علت

1. پروستاتیت باکتریایی مزمن

عوامل بیماری زا عمدتاً برای عفونت پاتوژن است ، اما مقاومت بدن در برابر ابتلا به پاتوژن قوی و یا ضعیف ، اولویت را با عفونت رتروگراد ، پاتوژن عمدتا استافیلوکوک ، و به دنبال آن. سنگهای باکتریایی و جنس باکتریهای coryneform و enterococcus و غیره ممکن است سنگهای پروستات و ریفلاکس ادرار برای عوامل بیماری زا تداوم داشته باشند و عود عفونت یک دلیل مهم است.

2- پروستاتیت مزمن غیر باکتریایی

اتیولوژی بسیار پیچیده است ، علت اصلی آن ممکن است عفونت پاتوژن ، التهاب و فعالیت غیر طبیعی عضله لگن و عملکرد ایمنی غیر طبیعی باشد.

(1) اگرچه این بیماران مبتلا به عفونت پاتوژن با بررسی روتین ، نتوانسته اند باکتری های بیماری زا را جدا کنند ، اما ممکن است با برخی از عوامل بیماری زای خاص ، مانند باکتری تغییر شکل L ، نانو باکتری های باکتریایی بی هوازی ، یا کلامیدیا trachomatis و عفونت مایکوپلاسما ، و غیره هنوز هم نشان داده اند. این نوع از بیماران با میزان تشخیص DNA پروکاریوت های موضعی می توانند به اندازه 77٪ باشد ؛ به بعضی از کلینیکها اولویت با التهاب مزمن ، مکرر یا تشدید پروستاتیت آسپتیک ، ممکن است با این عوامل بیماری زا در ارتباط باشد. سایر عوامل بیماری زای دیگر مانند انگل ، قارچ ها ، ویروس ها ، تریکومونیازیس مانند مایکوباکتریوم توبرکلوزیس نیز ممکن است از عوامل مهم بیماری زا باشند ، اما فقدان شواهد قابل اعتماد ، تاکنون اجماع وجود ندارد.

(2) عوامل مانع عملکرد ادرار بیش از حد باعث انقباض اسفنکتر مجرای ادراری ، منجر به ایجاد انسداد خروجی مثانه و ادرار باقیمانده ، ادرار ناشی از جریان معکوس به داخل پروستات ، نه تنها می تواند پاتوژن را وارد پروستات کند ، بلکه می تواند مستقیماً تحریک کند. پروستاتیت شیمیایی ، باعث القای آسپتیک می شود و باعث درد غیر طبیعی و لگن می شود.

بسیاری از پویایی های ادرار در بیماران مبتلا به پروستاتیت تغییر می کنند ، مانند: کاهش سرعت ادرار و انسداد عملکردی دستگاه ادراری و دیسنررژی اسفنکتر مجرای ادرار و غیره. این اختلال عملکرد ممکن است با پتانسیل عوامل مختلف بیماری زا همراه باشد.

(3) روحیه تحقیقات روانشناسی نشان می دهد که حضور بیش از نیمی از بیماران مبتلا به پروستاتیت فاکتورهای روانی و روانی آشکار و تغییر شخصیت نیست. به ویژه اضطراب ، افسردگی ، هیپوکندریازیس ، هیستری ، حتی خودکشی. تغییر این معنوی ، عوامل روانشناختی می توانند باعث اختلال در عملکرد عصب گیاه شوند ، باعث اختلال در عملکرد عصبی عضلانی مجرای خلفی ، منجر به درد لگن و اختلال در ادرار شوند ؛ یا باعث هیپوتالاموس شوند - عملکرد محور گناد هیپوفیز تغییر کند و بر عملکرد جنسی تأثیر بگذارد ، علائم را تشدید کند ، استرس را از بین ببرد یا بهبود یافته است. اما مشخص نیست که دلیل ذهنی یا عملکرد ثانویه تغییر ذهنی چیست.

(4) عوامل عصبی و غدد درون ریز در قلب در پروستات ضربان قلب و نوسانات فشار خون رخ می دهد ، که ممکن است با پاسخ عصبی خودمختار باشد. این ویژگی های ارگان های داخلی درد درد ، آسیب شناسی موضعی پروستات ، مجرای ادرار ، تحریک شده توسط رفلکس نخاعی عصب آوران پروستات ، فعال کردن کمر ، ضربان آستروسیت ها ، تکانه عصبی از طریق تکانه های عصبی فمور اینگلیال ایلیاک تولید مثل ، انتهای عصب سمپاتیک باعث آزاد شدن نوراپی نفرین ، پروستاگلاندین ها و پپتید مربوط به ژن کلسیتونین ، ماده P و غیره می شود. باعث اختلال در عملکرد مجرای ادرار مثانه و در نتیجه غیر طبیعی بودن پرینه ، فعالیت عضلات کف لگن ، در خارج از مناطق مربوط به پروستات با درد مداوم و درد ارجاع شده می شود.

(5) پاسخ ایمنی غیر طبیعی در سالهای اخیر ، مطالعات نشان داده اند که وقوع فاکتورهای ایمنی در ایجاد پروستاتیت نوع III و در روند تکامل نقش بسیار مهمی ایفا می کند ، در بیماران مایع پروستات و / یا پلاسمای منی و یا در سازمان و یا تغییراتی در میزان سیتوکین در خون ایجاد خواهد شد ، مانند: IL - 2 ، IL - 6 و IL 8 ، IL - 10 ، TNF alpha و MCP - 1 و IL - 10 و علائم درد استفاده از پروستاتیت نوع III با همبستگی مثبت ، استفاده از سرکوب کننده سیستم ایمنی اثر خاصی دارد.

(6) تئوری استرس اکسیداتیو در شرایط عادی ، تولید بدن از رادیکالهای آزاد اکسیژن ، استفاده ، پاک در حالت تعادل پویا. بیماران مبتلا به پروستاتیت رادیکالهای آزاد اکسیژن بیش از حد تولید می کنند و یا حذف عملکرد سیستم رادیکال آزاد است. نسبتاً پایین تر ، که باعث می شود بدن در برابر محصول واکنش واکنش استرس اکسیداتیو در کاهش اثر ، استرس اکسیداتیو و / یا محصولات فرعی مقاومت کند ، ممکن است یکی از پاتوژنزها نیز باشد.

(7) عوامل بیماری لگنی بیماران مربوط به پروستاتیت قسمت مربوط ، اغلب همراه با منطقه محیطی از گسترش مجرای وریدی پروستات ، بواسیر ، واریکوسل ، برخی از علائم ممکن است در بیماران مبتلا به پروستاتیت مزمن و احتقان وریدی لگن ، خون ریزی مربوط به آن ، همچنین می تواند یکی از موارد علل درمان


  • تظاهرات بالینی

1. درد

علائم درد در بافتهای اطراف پرتودرمانی برای مرکز با درد پروستات ، شایع در بیضه ، بیضه ، شکم تحتانی ، پرینه ، لومبوساکرال ، قسمتهای داخلی ، درد شکم یا ناراحتی را به اشتراک می گذارد.

2. ادرار غیر طبیعی

در انتهای سرریز ناشی از ترشح مجرای ادرار از سفید ، ادرار مکرر ، اضطراری ، درد ادرار ، سوزش مجرای ادرار ، یو لی یا صبح ، ادرار یا مدفوع.

3. علائم عصبی

مشخص شده توسط وزوز گوش ، بی خوابی ، خواب زیاد ، اضطراب ، افسردگی یا حتی ناتوانی جنسی ، انزال زودرس ، انتشار منی و غیره به نظر می رسد.


  • رفتار

اولویت با استفاده از آنتی بیوتیکهای خوراکی در پروستاتیت مزمن باکتریایی ، انتخاب داروهای حساس ، درمان به مدت 6 4 4 هفته است که در طی آن با بیماران مبتلا به اپیزودهای ارزیابی اثر درمانی انجام شود. اثر درمانی رضایت ندارد ، می تواند به سایر آنتی بیوتیکهای حساس تبدیل شود. مسدود کننده ها باعث بهبود ادرار و درد می شوند. مسدود کننده های گیرنده گیرنده M و ضد استروئیدی غیر استروئیدی همچنین می توانند علائم مرتبط را بهبود بخشند.

پروستاتیت مزمن غیر باکتریایی : می توانید آنتی بیوتیک های خوراکی ابتدا 2 ~ 4 هفته ، پس از آن با توجه به اثر درمانی بازخورد تصمیم بگیرید که آیا همچنان به درمان آنتی بیوتیکی ادامه دهید. توصیه می شود از مسدود کننده های آلفا برای بهبود ادرار و درد استفاده کنید ، همچنین می توانید گیاهان دارویی ، غیر استروئیدی را انتخاب کنید مسکن ضد التهابی و مسدود کننده های گیرنده M مانند بهبود ادرار و درد.

هدف از درمان پروستاتیت مزمن بطور عمده کاهش درد ، بهبود علائم تخلیه و بهبود کیفیت زندگی است ، بنابراین ارزیابی اثر درمانی باید در اولویت قرار گیرد تا علائم بهبود یابد.

1. درمان عمومی

بیماران باید از مشاوره روانشناختی خود باشند ، از نگرش خوش بینانه نسبت به زندگی خودداری کنند ، باید از نوشیدن خودداری کنند ، از غذاهای تحریک تند جلوگیری کنند ؛ از یک مثانه کامل ، بی تحرک و مدت طولانی برای دوچرخه سواری ، اسب سواری خودداری کنید ، حتماً گرم نگه دارید ، ورزش بدنی را تقویت کنید.

2. درمان دارویی

داروهای متداول آنتی بیوتیک ها ، مسدود کننده های آلفا ، گیاه شناسی و ضد التهاب غیر استروئیدی ضد التهاب هستند ، سایر داروها نیز دارای درجه های مختلفی از اثر درمانی برای تسکین علائم هستند.

(1) آنتی بیوتیک در حال حاضر ، در درمان بالینی پروستاتیت ، متداول ترین داروهای خط اول آنتی بیوتیک هستند ، اما فقط حدود 5٪ از بیماران مبتلا به پروستاتیت مزمن با عفونت باکتریایی روشن.

پروستاتیت مزمن باکتریایی: با توجه به نتایج کشت باکتریایی و قابلیت نفوذ دارو در انتخاب پروستات آنتی بیوتیکها. پروستاتیت تشخیص داده شده ، آنتی بیوتیک درمانی به مدت 6 4 4 هفته ، که در طی آن با بیماران مبتلا به اپیزودهای ارزیابی اثر درمانی می توان از تزریق پروستات استفاده کرد. توصیه نمیشود.

پروستاتیت مزمن غیرباکتریایی مزمن: درمان آنتی بیوتیکی عمدتا از نظر تجربی ، مبنای نظری این است که برخی از پاتوژن های منفی فرهنگ معمولی منجر به نوع التهاب می شوند. از این رو ، توصیه می شود به آنتی بیوتیک های فلوروکینولون خوراکی ، مانند هفته 2 recommended 4 ، و سپس با توجه به تأثیر درمانی از بازخورد به تصمیم بگیرید که آیا به درمان آنتی بیوتیک خود ادامه دهید. توصیه می شود در علائم بالینی ، مصرف آنتی بیوتیک ها همچنان ادامه یابد. البته دوره توصیه شده از کل 4 4 4 هفته.

(2) مسدود کننده های آلفا می توانند عضله صاف پروستات و مثانه را شل کرده و در مناطقی مانند علائم پایین دستگاه ادراری و درد بهبود پیدا کنند و بنابراین به یک درمان Ⅱ / پروستاتیت داروهای ضروری تبدیل شوند.

با توجه به وضعیت بیماران ، مسدود کننده های مختلف آلفا را انتخاب می کنند. توصیه می شود از مسدود کننده های آلفا استفاده شود: آزول ماسه ای ، نفتالین در er ، انفرادی و ترازوزین ، نتایج مطالعه کنترل شده نشان می دهد که این داروها برای بیماران ادرار ، درد و شاخص کیفیت زندگی و به همین ترتیب درجه های مختلف پیشرفت وجود دارد.

آماده سازی ها (3) گیاه در نقش role و Ⅲ پروستاتیت نقش مهمی را به خود می گیرند ، برای درمان توصیه می شود. Botanicals به مواد گرده افشانی شده و عصاره های گیاهی اشاره دارد ، اثرات دارویی آن بطور گسترده تر می شود ، مانند التهاب غیر اختصاصی ، ادم ، ترویج انقباضات دژنرسور مثانه و شل شدن عضلات صاف مجرای ادرار و مواردی از این قبیل. توصیه می شود از گیاه شناسی استفاده کنید: تایل جهانی ، قهوه سبز و عصاره آن و غیره .توجه به تنوع بیشتر ، استفاده و دوز آن براساس شرایط خاص بیماران است. ، معمولاً در ماه.

(4) داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (nsaids) تجربی در معالجه استفاده از داروهای علائم پروستاتیت نوع. هستند. هدف اصلی آن تسکین درد و ناراحتی است.

(5) مسدود كننده هاي گيرنده M بر روي عملكردها مانند فوريت ، دفع ادرار و شب ادراري بدون انسداد مجاري ادراري با پروستاتيت ، مي توانند از مسدود كننده هاي گيرنده M (مانند Todd luo خاص) استفاده كنند.

(6) داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب برای ادغام افسردگی ، اضطراب و اختلالات خلقی در مبتلایان به پروستاتیت مزمن ، در عین حال در معالجه پروستاتیت ، می توانند از داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب استفاده کنند. این داروها می تواند علائم بیماران مبتلا به اختلالات خلقی را بهبود ببخشد ، هنوز هم می تواند علائم غیر طبیعی و جسمی مانند درد را کاهش دهد. برنامه باید به داروهای تجویز شده و واکنشهای دارویی نامطلوب توجه کند. فاکتور داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب اصلی مهار کننده های بازگشت مجدد سروتونین ، مانند داروی ضد افسردگی دارو.

(7) طب سنتی چینی مطابق با هنجارهای مربوطه جامعه توصیه می شود یا ترکیب طب سنتی چینی و غربی طب سنتی چینی با درمان چینی پروستاتیت

3. درمان دیگر

(1) ماساژ پروستات ماساژ یکی از روش های درمانی سنتی است ، این مطالعه نشان می دهد که ماساژ مناسب پروستات می تواند باعث تخلیه مجرای غده پروستات و افزایش غلظت داروهای موضعی شود ، از این طریق علائم را در بیماران مبتلا به پروستاتیت مزمن کاهش می دهد ، بنابراین درمان کمکی را برای نوع recommend توصیه می کنید. بیماران مبتلا به پروستاتیت از نوع atitis قابل تشخیص.

(2) تحقیقات بازخورد درمانی بیولوژیکی نشان می دهد که بیماران مبتلا به پروستاتیت مزمن از فشار خونریزی عضلات کف لگن یا کشش عضلانی اسفنکتر مجرای ادرار رنج می برند .مشاوره تحریک الکتریکی بیوفیدبک می تواند باعث شود که عضلات کف لگن شل شود ، و باعث شود که هماهنگ باشد ، خارج از آرامش اسفنکتر در در همان زمان ، به منظور از بین بردن ناراحتی مزمن پروستاتیت و ادرار.

(3) گرما عمدتا با استفاده از اثر حرارتی تولید شده توسط انواع روش های بدنی ، افزایش گردش خون در بافت پروستات ، تسریع در متابولیسم ، کمک به کاهش التهاب و برطرف کردن ادم بافت ، تسکین اسپاسم عضلات کف لگن ، و غیره کوتاه مدت است. مدت باید علائم را تسکین دهد ، اما اثر طولانی مدت مشخص نیست. برای ازدواج مجرد و بدون فرزند توصیه نمی شود.

(4) درمان تزریق پروستات / ترانس اورتال پروستات تزریق پروستات و ایمنی تأیید شد.

(5) از پچ تسکین دهنده درد خود بخاری استفاده کنید:

اطلاعات تماس
HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO., LTD

تماس با شخص: Melody Xu

تلفن: +86-17786594916

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
بهترین محصولات
سایر محصولات
لباس پزشکی یکبار مصرف

EO لباسهای پزشکی یکبار مصرف استریل ضد آب برای درمانگاه / بیمارستان

لباس راحتی و راحت یکبار مصرف لباس پزشکی سفارشی آرم نصب شده پذیرفت

بسته بندی انفرادی استریل لباس مجلسی ضد عفونی یکبار مصرف AAMI Level 4 EO

یک دراپی جراحی یکبار مصرف

نوارهای جراحی یکبار مصرف آنژیوگرافی غیر تحریک کننده برای اتاق عمل استریل

کنترل عفونت ، قطره جراحی استریل یکبار مصرف یکبار مصرف تقسیم قلبی و عروقی

ورق های بیمارستانی یکبار مصرف / انتهای فوقانی لبه دار بافته نشده غیر بافته SPP لمینیت

ماسک پزشکی یکبار مصرف

ماسک صورت یکبار مصرف رنگ آبی با حلقه الاستیک گوش ، ماسک دهان برای محافظت

3 ماسک جراحی یکبار مصرف را با کراوات در بیمارستان ها / درمانگاه / مرکز بهداشت استفاده کنید

کراوات ضد عفونی کننده یکبار مصرف ماسک پزشکی ضد ویروس برای اتاق عمل

درخواست نقل قول
Privacy Policy چین خوب کیفیت لباس پزشکی یکبار مصرف تامین کننده. © 2020 - 2022 disposable-medicalgowns.com. All Rights Reserved.